Döntetlen Ajkán!

Idegenbeli mérkőzésen 1 – 1 -es döntetlent játszott csapatunk az FC Ajka csapata ellen. Gólunkat Petneházi Márk szerezte 28 méterről szabadrúgásból. Artner Tamás két próbajátékost is szerepeltetett a mai mérkőzésen, balhátvéd pozícióban Czár Richárdot, valamint a második félidőben Murai Márkot, aki a csatárok mögött kapott szerepet.

FC Ajka-Dunaújváros 1-1 (1-0)
Ajka, 100 néző. V.: Szilasi Sz. (Takács G., Mohos M.)
FC Ajka: Czirjék – Kovács G., Pákai, Császár (Zsirai 59.), Nagy B. – Horváth A., Gunther (Pavlitzky a szünetben) – Kovács D. (Besztercei a szünetben), Sándor (Lattenstein 59.), Major – Sowunmi (Vittman 59.)
Vezetőedző: Jákli Péter
Dunaújváros: Szűcs – Villám (Tamaskó a szünetben), Vaskó, Burucz (Tóth T. 64.), Czár – Jakab, Petneházi, Tóth Cs. (Murai a szünetben), Orosz – Magasföldi, Fejős (Sárközi 64.)
Vezetőedző: Artner Tamás
Gólszerző: Major 15. ill. Petneházi 90. percben