A hétvégén folytatódott az utánpótlás bajnokság, ahol, az U17-es és az U19-es csapataink voltak érdekelve.

Mind a két csapatunk vasárnap lépett pályára a Dunaújváros Sportcentrum területén található műfüves pályán.

Az U17-es csapatunk 10:00 órai kezdéssel indította a tavaszi szezont a Gárdony VSC ellen. A szünetere mát megnyugtató előnyt szerzett Lörincz Emil csapata és a második félidőben sem álltak vissza, így megérdemelt a nagyarányú győzelem.

DUNAÚJVÁROS PASE–Gárdony VSC 11–0 (5–0)
Dunaújváros, Vezette: Kovács Tamás
DUNAÚJVÁROS: Tóth P. – Parádi (Tóth B. 46′), Hompót, Topp (Bányai 46′), Pinczési – Hamar E. – Tóth Á., Novák, Hamar I., Pintér – Máthé  Vezetőedző: Lörincz Emil                                                                                                                                                                   Gólszerzők: Máthé 28′, 55′, 83′, Hamar I. 33′, 42′, 77′, Tóth B. 67, 72′, Novák 11′, Tóth Á. 40, Hompót 73′

DSCF2481

Az U19-es csapatunk folytatta a jó szereplést és szintén magabiztos győzelmet aratott annak ellenére, hogy a félidőben még csak döntetlenre állt a mérkőzés a végére azért sikerült feltörni az ellenfél védekezését és 4-0-ás győzelemmel kezdte a tavaszt Jakab Elek csapata is.

DUNAÚJVÁROS PASE–Gárdony VSC 4–0 (0–0)
Dunaújváros, Vezette: Nagy László
DUNAÚJVÁROS: Késmárky – Jerzsabek, Abért, Hercsik, Badi – Vajda, Csala – Polácsek, Takács, Nagy – Ásványi  Vezetőedző: Jakab Elek                                                                                                                                                                                                                       Gólszerzők: Abért 61′, Takács 72′, Tompos 82′, Polácsek 87′