A hétvégén megrendezett utánpótlás bajnoki mérkőzéseken mind a két akadémiai csapatunk nagyarányú győzelemmel kezdte a tavaszi szezont.

A 10.00 órai összecsapáson Salamon Miklós U14-es  csapata fogadta a Diósd azonos korosztályú csapatát és a félidőben már 6-0-ás vezetésre tett szert és a másodikban még 3 találattal növelte a gólok számát és a végére magabiztos 9-0-ás  győzelmet arattak.

DUNAÚJVÁROS PASE–Diósd TC 9–0 (6–0)
Dunaújváros, Vezette: Koczka László Donát
DUNAÚJVÁROS: Lukács – Tamás, Gráczer, Török, Farkas – Schnierer, Dorogi – Szabó B., Bakos, Pálfi
(Kozma), – Őri (Németh)   Vezetőedző: Salamon Miklós                                                                                       Gólszerzők: Bakos 11′, 50′, 59′, Őri 4′, 33′, Dorogi 9′, Gráczer 19′, Pálfi 27′, Szabó B. 53′

DSCF0521

A második mérkőzésen  Arany Dávid vezette csapat még magabiztosabb győzelmet aratott, hiszen az első félidőben 16 még a folytatásban 15 gól rúgott és csak 1 gólt kapott, így 31 – 1 arányú győzelmet könyvelhettek el.

DUNAÚJVÁROS PASE–Diósd TC 31–1 (16–1)
Dunaújváros, Vezette: Gere Sándor
DUNAÚJVÁROS: Schnierer – Behán, Rudolf, Halász (Kovács), Garda – Slett, Vajda R. – Pérjési, Gertner, Palotai
 – Balogh D.   Vezetőedző: Arany Dávid                                                                                                         Gólszerzők: Balogh D. 3′, 6′, 13′, 17′, 22′, 28′, 32′, 40′, 56′, 65′, 73′, 78′, Palotai 9′, 18′, 35′, 36′, 57′, 71′, 74′, 80′, Kovács B. 59′, 64′, 69′, 72′, Perjési 20′, 21′, Slett 30′, 77′, Behán 39′, Gertner 52′, Vajda R. 63′

Következő bajnoki mérkőzések: 2016. március 10.  Dunaújváros Műfüves Sportcentrum:

U17 Dunaújváros PASE – Szigetszentmiklós 15:00 óra, U19 Dunaújváros – Szigetszentmiklós 17:00 óra

2016. március 12. U14 Balassagyarmat – Dunaújváros PASE 11.00 óra, U15 Balassagyarmat – Dunaújváros PASE 13.00 óra