SONY DSC

A második felvonás elején megszületett a hazai gól. Godslove ívelte keresztbe a labdát, melyet Urbin fejelt vissza az ötösön belülre, de abba kézzel beleért Venczel. A joggal megítélt büntetőt Böőr higgadtan helyezte a kapu bal alsó sarkába (1-0). Három perccel később ismét a kapufa vált főszereplővé Petneházi bődületes erejű lövése után. Lázár is bevállalt egy távoli bombát, de azt Nacsa vetődve hárította. A Kisvárda mindent megpróbált megtenni az egyenlítés érdekében, de erőtlen, főleg az ívelgetésekre korlátozott akcióikat könnyedén verték vissza védőink. A 65. percben Böőr legurított labdáját Godslove lőtte centikkel a várdai kapu mellé. A végjátékhoz közeledve mindkét edző megpróbálta cserékkel frissíteni csapatát, mely nekünk sikerült jobban, hiszen Perovic beállítása egy kicsit színesebbé tette a játékot, aki ráadásként a 91. percben bebiztosíthatta volna a győzelmet, de Nacsa kapusnak köszönhetően nem nőtt tovább az előnyünk. A hazai győzelem értékét növeli, hogy a Siófok döntetlent játszott Békéscsabán, így a mieink megnyugtató, hatpontos vezetésre tettek szert ellenük, így egy lépéssel közelebb kerültünk a feljutáshoz.