Budaörsi SC – Dunaújváros PASE U14: 1 – 4 (0-2)

Összeállítás: Szabó Marcell (75’ Krajczár Szabolcs) – Gádory Erik, Pintér Patrik, Bakos Dominik, Pinczési Bence (73’ Krajczár Szabolcs), Balogh Patrik (64’ Márton Lóránt), Tóth Barna, Dobor Gergő, Bereczki Zoltán (57’ Lovas Dániel – 70’ Fejes Csaba), Máthé Dávid (73’ Dénes Döme), Rácz Adrián (75’ Szabó Márk)

Gólszerző: 19’ Bakos Dominik, 22’ 47’ Rácz Adrián, 70’ Máthé Dávid

Gólpassz: Tóth Barna, Dobor Gergő, Bereczki Zoltán

További tartalék: Dénes Döme, Fejes Dávid

Dunaújváros PASE U14 – Csepel FC SE: 7 – 1 (3-1)

Összeállítás: Szabó Marcell – Gádory Erik (55’ Lovas Dániel), Bereczki Zoltán (75’ Dénes Döme), Bakos Dominik, Pinczési Bence, Tóth Barna, Dobor Gergő, Hollósi Bálint (45’ Márton Lóránt), Balogh Patrik (75’ Krajczár Szabolcs), Máthé Dávid (65’ Fejes Csaba), Rácz Adrián (75’ Szabó Márk)

Gólszerző: 25’ 31’ Balogh Patrik, 28’ Máthé Dávid, 58’ 68’ Dobor Gergő, 75’ Krajczár Szabolcs, 78’ Bakos Dominik

Gólpassz: Dobor Gergő, Bakos Dominik, Rácz Adrián, Tóth Barna, Máthé Dávid, Balogh Patrik

További tartalék: Fejes Dávid

Az U14-es korosztályunk a II. osztály Közép-Nyugat csoportjában a 20. héten két mérkőzést is játszott, először 2014. május 14-én, szerdán, idegenbe a Budaörs csapatához utazott. Minden tekintetben jobbnak bizonyultunk mezőnyben jól passzoló ellenfelünknél. A 3-4 kimaradt nagyobb gólhelyzetünk ellenére is megérdemelt volt egyesületünk győzelme. A második mérkőzésre vasárnap hazai pályán, az Agrospeciál Sporttelepen került sor, ahol szinte lekopíroztuk a szerdai bajnokit, s végig uralva a mérkőzést, magabiztos, fölényes győzelmet arattunk. A 28 lejátszott bajnoki mérkőzés után Bakos Zsolt és tanítványai jelenleg 54 ponttal a tabella harmadik helyén állnak.

Budaörs – Dunaújváros PASE U15: 2 – 3 (2-2)

Összeállítás: Pölöskei Tamás – Holentoner Edvin (75’ Hamar Erik), Hompót Dániel, Cisló Bence, Rácz Kevin, Karsai Bence, Vajda Brendon, Szalai Zsolt, Schimel Dániel (75’ Vágó Balázs), (71’ Farkas Tamás), Boldizsár Csaba (Mészáros Edmond), Balonyi András (45’ Rakonczai Tamás)

Góllövő: 23’ 28’ 78’ Boldizsár Csaba

Gólpassz: Szalai Zsolt (2), Hamar Erik

További tartalék: Kovács F. Kevin, Parádi Erik, Garda Bence, Farkas Tamás

Dunaújváros PASE U15 – Csepel FC SE: 1 – 1 (1-0)

Összeállítás: Pölöskei Tamás – Rakonczai Tamás, Hompót Dániel, Cisló Bence, Rácz Kevin, Karsai Bence, Vajda Brendon, Szalai Zsolt, Schimel Dániel (75’ Vágó Balázs), Holentoner Edvin (71’ Farkas Tamás), Boldizsár Csaba

További tartalék: Tóth Valter, Kovács F. Kevin, Parádi Erik, Garda Bence, Kovács Krisztián

Gólszerző: 31’ Boldizsár Csaba

Gólpassz: Holentoner Edvin

Akárcsak az U14, úgy az U15-ös korosztály is két bajnoki mérkőzést játszott a múlt héten. Idegenben a Budaörs csapata ellen 3-2-es győzelmünk született. Csapatunk fáradtan, lassan kezdte a mérkőzést, melynek meg is lett a hátulütője, ellenfelünk két gólos vezetésre tett szert. Fokozatosan lendületet szerezve még a félidő előtt sikerült kiegyenlíteni. A második játékrészben a mi akaratunk érvényesült, a több kimaradt helyzet ellenére végül a 78. percben sikerült pontot tenni az i-re s újabb gólt szerezve, két gólos hátrányból sikerült győznünk. Vasárnap hazai pályán a Csepel csapatát fogadtuk Pálhalmán. Végig irányítva a mérkőzést végül, a rengeteg kidolgozott helyzet ellenére végül 1-1-es döntetlennel zárult a 28. bajnoki forduló.  Horváth Csaba és korosztálya jelenleg így a tabella élén áll, 53 ponttal.

Dunaújváros PASE U16 – FTC: 1 – 2 (0-1)

Összeállítás: Simon Csaba – Molnár Tamás, Demeter Dávid, Hercsik Ádám (29’ Simon Attila), Csák István, Bakos Roland, Takács Szabolcs, Kovács Roland, Csala Dávid (46’ Mészáros Máté), Polácsek Péter, Oldi András

További tartalék: Szabó Kristóf, Debreceni Nándor

Gólszerző: 55’ Demeter Dávid, 87’ Kovács Roland

A másod osztály U19 Közép-nyugat bajnokság 28. fordulójában U16-os korosztályunk a Ferencváros csapatát fogadta az Agrospeciál Sporttelepen. Jó iramú mérkőzést játszottak fiataljaink a harmadik helyen álló zöld-fehér alakulat ellen. Az első félidőben sajnos egy védelmi hibát kihasználva szerzett vezetést ellenfelünk, melyet a második játékrész elején kettőre növelt. Azonban csapatunk nem adta fel a küzdelmet s a 68. percben egy nagyszerűen felépített támadás révén szépíteni tudott. A gól ösztönzően hatott játékosainkra, hiszen a mérkőzés hátralevő részén mi irányítottuk a játékot, a 85. percben egyenlíthettünk is volna, de sajnos hibáztunk, így 1-2-es vendég győzelem született.

Dunaújváros PASE U19 – FTC: 7 – 1 (4-0)

Összeállítás: Karádi Marcell (60’ Gregorich Ákos) – Pekker Roland, Dorogi Viktor, Fogas Ádám (66’ Nagy Dániel), Győrfi József, Ambrus Hunor, Laczkó Dávid,  Cziklin Roland,  Sinkó Dorián (46’ Cséplő Krisztián), Dunai András (46’ Lyah Artúr), Spánitz Levente (77’ Beszedics Tibor)

Gólszerző: 16’ 26’ Cziklin Roland, 19’ Spánitz Levente, 40’ Sinkó Dorián, 60’ 65’ Lyah Artúr, 82’ Ambrus Hunor

Gólpassz: Ambrus Hunor(3), Laczkó Dávid, Spánitz Levente, Cséplő Krisztián

Gyalus Zoltán U19-es csapata az U21 II. osztály Közép-nyugat csoportjában szintén ferencvárosi alakulatot fogadta Pálhalmán. Jól játszva, magabiztos 7-1-es győzelmet kialakítva, emelt fővel vonulhatott le csapatunk a pályáról. Már az első játékrészben 4 gólos előnyt szereztünk, amelyet a továbbiakban még hárommal sikerült növelni. Nagyszerű csapatjátékkal és újabb három ponttal így a 6. helyen állunk a tabellán.

Dunakanyar SE – Dunaújváros PASE U17: 0 – 5 (0-1)

Összeállítás: Kovács Dorián (75’ Györfi Tamás) – Hajdú Norbert, Furuglyás Kristóf (60’ Katona Ádám), Csala Dávid, Bartha Roland, Tompos Csongor, Bartha Krisztián, Bartha Kristóf, Badi Kristóf (70’ Horváth Péter), Harsányi István, Csányi Dávid

Gólszerző: 27’ Bartha Kristóf, 58’ Csányi Dávid, 59’ 67’ 90’ Harsányi István

Gólpassz: Csányi Dávid, Bartha Krisztián, Katona Ádám, Horváth Péter

Dudás Péter U17-es csapata a II. osztály Közép B csoportjának 28. fordulójában a tabella 13. helyén álló Dunakanyar SE csapatához utazott vasárnap. Ellenfelünk jobban kezdte a mérkőzést, de az adódó helyzeteit nem tudta kihasználni. Az első negyed óra után sikerült csapatunknak magára találni és veszélyes helyzeteket alakítottunk ki, melyek közül egyet sikerült értékesíteni, így egy gólos előnnyel pihenhettünk a szünetbe. A második játékrészt végig mi irányított, sorra kidolgozva a helyzeteket, így végül 5-0-s magabiztos győzelemmel ért véget a mérkőzés, mellyel továbbra is a 4. helyen állunk a tabellán.

Dunakanyar SE – Dunaújváros PASE U21: 10 – 0 (4-0)

Összeállítás: Dániel Csaba – Palkó Győző, Hajdók Gábor (46’ Fridrich Dávid), Szabó Csaba, Szalánczi Gergő, Oroszi Krisztián, Kuti András, Nagy Richard, Kovács Zsolt (76’ Závogyi Csaba), Sáfár László, Tóth Tibor (46’ Sziládi Roland)

Gólszerző: 18’ 25’ 40’ 84’ Sáfár László, 32’ 82’ Kuti András, 48’ 83’ Sziládi Roland, 75’ Závogyi Csaba, 86’ Fridrich Dávid

Két fordulóval a bajnokság vége előtt bátran kijelenthetjük, hogy U21-es korosztályunk Jakab Elek vezetésével a Közép B csoport bajnoka, hiszen a mögötte álló megközelítheti, azonban meg nem előzheti csapatunkat. 27 mérkőzésből 26 győzelem és egy döntetlen a mérlegük, a hétvégén idegenben a Dunakanyar együttesét sikerült magabiztosan, 1-15-re legyőzni. Reméljük ez a magabiztos játék a további két mérkőzésen – melyen ellenfelünk a Jászberény és a Balassagyarmat – is folytatódik.