Így látták:

SONY DSC

Prisztai Viktor (vezetőedző, SZTK): – Tisztelet a játékosoknak, hogy ilyen körülmények között is jó meccset produkáltak. Az első félidőben mi játszottunk jobban. A kényszerszünetet követően a kétgólos előnyünk után már nagyon támadott a Dunaújváros, de végül sikerült nyernünk, így roppant fontos három pontot szereztünk.

SONY DSC

Dobos Barna (sportigazgató, Dunaújváros): – Az első félidőben a Szigetszentmiklós uralta a mérkőzést. A félórás viharszünet után kaptunk még egy gólt, ezután a nagyon rossz talajon is megmutattuk, hogy tudunk futballozni, ám sajnos ez kevés volt a pontszerzéshez.

SZTK-ERIMA–DPASE 2–1 (1–0)
Szigetszentmiklós, 150 néző. Vezette: Böcskei, (Horváth, Kormányos)
SZTK: Sánta – Jakovljevics, Kornis, Pollák, Deutsch – Barna, Vágó – Majoros (Kollega, 63.), Kvekveskiri, Sipos (Khous, 50.) – Takács (Fekete 79.)
Dunaújváros: Milinte – Villám (Beleuc, 89.), Farkas, Kocsis, Csehi – Lázár, Petneházi – Jakab, Böőr, Godslove (Perovics, 71.) – Urbin
Gólszerző: Takács T. (1–0) a 8., Takács T. (2–0) a 47., Urbin (2–1) a 61. percben
Kiállítva: Kocsis G. (második sárga lap után) a 35. percben