A 26. percben ismét örülhetett a hazai közönség, hiszen egy remek támadás végén, Petneházi visszagurítását Urbin értékesítette (2-0). Ezt követően a mieink a saját játékukat játszva, gyors kontrákat vezethettek, melyekből alakíthatták ki helyzeteiket. Ennek volt köszönhető a harmadik gól is, amely a 38. percben született meg. Az ellenfél kapuja előtt ügyesen tartották a mieink a labdát, melyet Villám adott középre, és a remek ütemben érkező Böőr kitűnően helyezett fejessel vette be Holczer kapuját (3-0). A második félidőben folytatódott a mieink fölénye, de a Kozármislenynek is akadt lehetősége. A 49. percben Oláh lövése kerülte el a kaput, majd egy jobboldali beadást követően Milinte nézte ki a fölső lécre a labdát. A 68. percben Lázár ugratta ki remek ütemben Godslovot, aki védőjét és a kapust is kicselezve lőtt, de egy önfeláldozóan bevetődő vendég hátvédnek köszönhetően nem sikerült továbbnövelni előnyünket. A folytatásban Milinte hárított egy szabadrúgás utáni szituációban, majd Ato dolgoztatta meg Holczert egy átlövést követően. Sárközinek is akadt helyzete, aki a mieink negyedik szögletét követően fejelhetett kapura. Végül a második félidőben nem sikerült betalálni a Kozármisleny kapujába, így maradt – az első félidőben lőtt góloknak köszönhetően – a háromgólos hazai győzelem. Ennek köszönhetően csapatunk továbbra is második a tabellán, míg a Kozármisleny kiesett a másodosztályból. Izgalmas lesz a következő három forduló is, hiszen a Gyirmót nyert, míg a Nyíregyháza döntetlent játszott a Siófok ellen, így a feljutást illetően még semmi nem dőlt el. Az előnyünk öt pont, ami jelentősnek mondható a bajnokság végjátékában. Folytatás szombaton idegenben, a kitűnő tavaszi szezont produkáló Ajka otthonában lesz, míg a Gyirmót hazai pályán a Sopront fogadja.