SONY DSC

A második félidő elején folytatódott az örömjáték, hiszen újabb gólt szerzett csapatunk. Villám az alapvonalról lőtte vissza a labdát az addig is bátran játszó Jakab elé, aki egy csellel tisztára játszotta magát, majd ballal kilőtte a kapu bal alsó sarkát (3-0).

SONY DSC

Folytatta a remek, szemre is tetszetős, sokpasszos játékát a Dunaújváros, melyek végén sorra dolgozta ki újabb lehetőségeit. Jakab megmutatta, hogy mindkét lábbal kitűnően bánik a labdával, hiszen az 55. percben jobbal célozta meg a kaput, labdája csupán centikkel ment mellé. Egy baloldali szögletet követően Sárközi fejesét védte Póser, majd Godslove lövése kerülte el a Békéscsaba kapuját. Két perccel később szépíthettek volna a vendégek, de Gajdos óriási ziccerből fölé emelt. Jó iram alakult ki a végjátékra, amelyben újabb hazai lehetőség maradt kihasználatlanul. Jakab ívelt be a jobb oldalról egy szabadrúgást, melyre jól érkezett Godslove, de a kapufa megmentette az újabb találattól a vendégeket.