Már csak 50 perc van a Budapest Honvéd – Dunaújváros PASE labdarúgó mérkőzés kezdetéig. Megérkezett a csapat is, akik pillanatnyilag már az öltözőben a szerelést húzzák magukra.

DSC_0004

DSC_0018

A pálya fölött viharfelhők gyülekeznek de reméljük, hogy az eső elkerül bennünket. A csapatok összeállítását hamarosan közzé tesszük. Mindenkinek jó szurkolást kívánunk, hajrá Dunaújváros!

Megvan az összeállítás!

Budapest Honvéd – Dunaújváros PASE 3–0 (0–0)

Vezette: Farkas (Dr.Varga, Márkus)

Tartalék játékvezető: Kelemen, 5. Fábián, 6. Nagy
Budapest Honvéd: Kemenes – Ikenne, Ignjatovics, Alcibiade, Sundas, Godoy, Nagy, Job, Vécsei, Holender, Youla

csere: Horváth, Mancini, Fejes, Hidi, Traore, Mello, Keita
Vezetőedző: Pietro Vierchowod

Dunaújváros PASE: Milinte – Villám, Gavrič, Lázár, Csehi, Böőr, Petneházi, Godslove, Pascua, Jakab, Szekeres

csere: Perič, Farkas, Sárközi, Urbin, Kocsis, Sóron, Nagy
Sportigazgató: Dobos Barna

16:15 perc már csak szűk negyed óra van a kezdésig. A csapatok közül a dunaújvárosiak még kint vannak, a hazaiak befejezték a melegítést. A viharfelhők eltűntek, ragyogó napsütés várja a csapatokat. Ebben a pillanatban megérkeztek szurkolóink is.

16:25 most vonulnak be a csapatok a pályára, részletekkel a szünetben jövünk!

Mindenki szurkoljon! Hajrá Dunaújváros!

Vége az első félidőnek, a mérkőzés állása 0-0. Villám Balázs kiállítását követően 10 emberrel játszunk tovább.

DSC_0386

Pascua előtt is adódott lehetőség, de sajnos kimaradt.

DSC_0328

Egy újabb kimaradt dunaújvárosi lehetőség, melyekből emberhátrányban játszva nem tudjuk, mennyi lesz még a második negyvenöt percben, ami pillanatok múlva kezdődik.

Véget ért a találkozó, melyet Holander, Youla és Traore  góljainak köszönhetően 3-0-ra nyert a hazai csapat.