Pontosztozkodás!

Dunaújváros PASE – Lombard Pápa Termál FC 1–1 (1–1)

kapu előtti kavarodás

Az első félidőben csapatunk mezőnyfölényben játszott, a labdát is többet birtokoltuk. A Pápa zárt védekezését a 34. percben sikerült feltörni, amikor Jakab kapufán csattanó lövését nem tudták kivágni a pápai védők, és a lecsorgóra Orosz érkezett, aki közelről talált a kapuba (1-0).

gólöröm

A vezetésnek nem örülhettünk azonban sokáig, hiszen egy magasan kapunk elé ívelt beadásra jól érkezett Nagy, aki a kapunk jobb oldalába fejelt (1-1).

zsótér fölé

A második 45 percben is fölényben játszottunk, de Szűcs Lajos kitűnő védéseinek köszönhetően nem sikerült újabb gólt elérnünk, így maradt a pontosztozkodás (1-1).

szűcs bravúr

Dunaújváros PASE – Lombard Pápa Termál FC 1–1 (1–1)

Vezette: Fábián (dr. Varga, Theodoros, Oláh, Berke, Bozó)
Dunaújváros PASE: Milinte – Gavrič, Józsi, Csehi, Szekeres, Godslove (Zsótér 58. perc), Pascua (Böőr 71. perc), Petneházi (Lázár 81. perc), Muscat, Jakab, Orosz. Sportigazgató: Dobos Barna
Lombard Pápa Termál FC: Szűcs –Jagodics, Nagy, Frizoni, Zulevs (Böröczky 65. perc), Csilus, Sluka, Kenesei (Benkő 82. perc), Bogunovič, Csizmadia, Popin (Waltner 88. perc). Vezetőedző: Mátyus János