DPASE Kupa negyedszer

DSC_0753

Ismét több mint 150-en gyermek fogadta el Dunaújváros PASE meghívását.

A gyermek zsivajtól lesz hangos 2015. január 25-én a reggeli óráktól kezdődően Dunaújváros Sportcsarnoka. A játékteret a IV. DPASE utánpótlás tornára meghívott labdarúgók közül most az U7-es és az U 10-es korosztály népesíti be.

Az idén negyedik alkalommal kerül megrendezésre Dunaújváros PASE Utánpótlás Labdarúgó Kupa. A tornán elsőként az U6 – U11 korosztály számára kínáltak játéklehetőséget, melynek főtámogatója, Dunaújváros Megyei Jogú Város és a DPASE segítségével a Dunaújváros Sportcsarnok kis és nagy termében most az U7-es és az U10-es csapatok számára folyamatosan zajlanak majd a küzdelmek.

DSC_0848

A IV. Dunaújváros PASE Utánpótlás Kupa mérkőzéseinek menetrendje:

 

Időpont: 2015. január 25. vasárnap

Helyszín: 2400 Dunaújváros, Eszperantó u. 2-4. – Dunaújváros Sportcsarnok

 

U7 korosztály

Helyszín: Dunaújváros Sportcsarnok („B” terem)

Megnyitó: 730 perc

Játékidő: 1×15 perc

 

Menetrend:

 

Csoportmérkőzések

8.00 Dunaújváros PASE B – Ercsi Kinizsi SE

8.20 Dunaújváros PASE A – SC HÍRÖS ÉP

8.40 SZEOL SC – MÉHECSKÉK SE KALOCSA

9.00 SZÖDI DSE – CSEPEL FC

9.20 Dunaújváros PASE B – MÉHECSKÉK SE KALOCSA

9.40 SZÖDI DSE – Dunaújváros PASE A

10.0 0 Ercsi Kinizsi SE – SZEOL SC

10.20 SC HÍRÖS ÉP – CSEPEL FC

10.40 Dunaújváros PASE B – SZEOL SC

11.00 CSEPEL FC – Dunaújváros PASE A

11.20 Ercsi Kinizsi SE – MÉHECSKÉK SE KALOCSA

11.40 SC HÍRÖS ÉP – SZÖDI DSE

 

Csoportmérkőzések után

12.00: 1.ág: „A”csop. 1 .………….…….…… – „B” csop. 2 ..….………..…..……

12.20: 2.ág: „A”csop. 2 .……….…….……… – „B” csop. 1 ..….……….…………

12.40: 3.ág: „A”csop. 3 .………….…….…… – „B” csop. 4 ..……….…….………

13.00: 4.ág: „A”csop. 4 .………….….……… – „B” csop. 3 ………..…..…………

 

Helyosztók

13.20: 7-8. hely: 3.ág ………….….….… – 4.ág ..……..…..….…… vesztesei

13.40: 5-6. hely: 3.ág ………….….….… – 4.ág …..…….…….…… győztesei

14.00: 3-4. hely: 1.ág ……………..….… – 2.ág .…..………….…… vesztesei

14.20: 1-2. hely: 1.ág …….……..…..… – 2.ág …….…..……..…… győztesei

 

15.00 Eredményhirdetés

 

 

U10 korosztály

 

Helyszín:  Dunaújváros Sportcsarnok („A” terem)

Megnyitó: 730 perc

Játékidő: 1×18 perc

 

 

Csoportbeosztás:

          „A” csoport                                                „B” csoport

  1. Dunaújváros PASE „A”                             1.  Dunaújváros PASE „B”
  2. SC Hírös ÉP                                               2.  Baracs SE
  3. T-Bálint LASE                                           3.  Csepel FC
  4. Tökmag SC Őrbottyán                               4.  SZEOL SC

 

 

Csoportmérkőzések

8.00 Dunaújváros PASE B – BARACS SE

8.20 Dunaújváros PASE A – SC HÍRÖS ÉP

8.40 CSEPEL FC – SZEOL SC

9.00 TÖRÖKBÁLINT LASE – TÖKMAG SC

9.20 Dunaújváros PASE B – SZEOL SC

9.40 Dunaújváros PASE A – TÖKMAG SC

10.0 0 BARACS SE – CSEPEL FC

10.20 SC HÍRÖS ÉP – TÖRÖKBÁLINT LASE

10.40 Dunaújváros PASE B – CSEPEL FC

11.00 Dunaújváros PASE A – TÖRÖKBÁLINT LASE

11.20 BARACS SE – SZEOL SC

11.40 SC HÍRÖS ÉP – TÖKMAG SC

 

Csoportmérkőzések után

12.00: 1.ág: „A”csop. 1 .………….…….…… – „B” csop. 2 ..….………..…..……

12.20: 2.ág: „A”csop. 2 .……….…….……… – „B” csop. 1 ..….……….…………

12.40: 3.ág: „A”csop. 3 .………….…….…… – „B” csop. 4 ..……….…….………

13.00: 4.ág: „A”csop. 4 .………….….……… – „B” csop. 3 ………..…..…………

 

Helyosztók

13.20: 7-8. hely: 3.ág ………….….….… – 4.ág ..……..…..….…… vesztesei

13.40: 5-6. hely: 3.ág ………….….….… – 4.ág …..…….…….…… győztesei

14.00: 3-4. hely: 1.ág ……………..….… – 2.ág .…..………….…… vesztesei

14.20: 1-2. hely: 1.ág …….……..…..… – 2.ág …….…..……..…… győztesei

 

15.00 Eredményhirdetés

 

Minden résztvevő csapatnak sok sikert kívánunk!