Holnapra több mint 150-en gyermek fogadta el Dunaújváros PASE meghívását.

A gyermek zsivajtól lesz hangos 2015. január 17-én a reggeli óráktól kezdődően Dunaújváros Sportcsarnoka. A játékteret a IV. DPASE utánpótlás tornára meghívott labdarúgók közül most az U6-os és az U 11-es korosztály népesíti be.

2015 01 04 0308 Carissa kupa

 

Az idén negyedik alkalommal kerül megrendezésre Dunaújváros PASE Utánpótlás Labdarúgó Kupa. A tornán elsőként az U6 – U11 korosztály számára kínálnak játéklehetőséget, melynek főtámogatója, Dunaújváros Megyei Jogú Város és a DPASE segítségével a Dunaújváros Sportcsarnok kis és nagy termében folyamatosan zajlanak majd a küzdelmek.

Bakos Zsoltnak, a DPASE utánpótlás koordinátorának, a torna főszervezőjének nem volt könnyű dolga a szervezéssel, hiszen most is rengeteg kitűnő csapat látogat el hozzánk.

2015 01 04 0416 Carissa kupa

 

A IV. Dunaújváros PASE Utánpótlás Kupa mérkőzéseinek menetrendje:

 

Időpont: 2015. január 17. szombat

Helyszín: 2400 Dunaújváros, Eszperantó u. 2-4. – Dunaújváros Sportcsarnok

 

U6 korosztály

Helyszín: Dunaújváros Sportcsarnok („B” terem)

Megnyitó: 830 perc

Játékidő: 1×15 perc

 

Menetrend:

9.00 Dunaújváros PASE – Ercsi Kinizsi SE

9.20 Csepel FC – Mészöly Focisuli

9.40 Sződi DSE – PMFC MATIAS

10.00 Dunaújváros PASE – Csepel FC

10.20 Ercsi Kinizsi SE – Sződi DSE

10.40 Mészöly Focisuli – PMFC MATIAS

11.00 Ercsi Kinizsi SE – Csepel FC

11.20 Dunaújváros PASE – PMFC MATIAS

11.40 Mészöly Focisuli – Sződi DSE

12.00 Csepel FC – PMFC MATIAS

12.20 Ercsi Kinizsi SE – Mészöly Focisuli

12.40 Dunaújváros PASE – Sződi DSE

13.00 Ercsi Kinizsi SE – PMFC MATIAS

13.20 Dunaújváros PASE – Mészöly Focisuli

13.40 Csepel FC – Sződi DSE

14.30 Eredményhirdetés

 

 

 U11 korosztály

 

Helyszín:  Dunaújváros Sportcsarnok („A” terem)

Megnyitó: 730 perc

Játékidő: 1×18 perc

 

Csoportbeosztás:

          „A” csoport                                                „B” csoport

  1. Dunaújváros PASE piros                        1.  Dunaújváros PASE fehér
  2. Ercsi Kinizsi SE                                      2.  Tolle UFC Szekszárd
  3. Glóriett SE                                              3.  Méhecskék SE Kalocsa
  4. Csepel FC                                               4.  Mészőly Focisuli

 

 

Csoportmérkőzések

7.40 Dunaújváros PASE piros – Ercsi Kinizsi SE

8.00 Dunaújváros PASE fehér – Tolle UFC Szekszárd

8.20 Glóriett se – Csepel FC

8.40 Méhecskék SE Kalocsa – Mészöly Focisuli

9.00 Dunaújváros PASE piros – Glóriett se

9.20 Dunaújváros PASE fehér – Méhecskék SE Kalocsa

9.40 Ercsi Kinizsi SE – Csepel FC

10.00 Tolle UFC Szekszárd – Mészöly Focisuli

10.20 Dunaújváros PASE piros – Csepel FC

10.40 Dunaújváros PASE fehér – Mészöly Focisuli

11.00 Ercsi Kinizsi SE – Glóriett se

11.20 Tolle UFC Szekszárd – Méhecskék SE Kalocsa

 

Csoportmérkőzések után

11.40: 1.ág: „A”csop. 1 .………….…….…… – „B” csop. 2 ..….………..…..……

12.00: 2.ág: „A”csop. 2 .……….…….……… – „B” csop. 1 ..….……….…………

12.20: 3.ág: „A”csop. 3 .………….…….…… – „B” csop. 4 ..……….…….………

12.40: 4.ág: „A”csop. 4 .………….….……… – „B” csop. 3 ………..…..…………

 

Helyosztók

13.00: 7-8. hely: 3.ág ………….….….… – 4.ág ..……..…..….…… vesztesei

13.20: 5-6. hely: 3.ág ………….….….… – 4.ág …..…….…….…… győztesei

13.40: 3-4. hely: 1.ág ……………..….… – 2.ág .…..………….…… vesztesei

14.00: 1-2. hely: 1.ág …….……..…..… – 2.ág …….…..……..…… győztesei

14.30 Eredményhirdetés

 

 Sok szeretettel várjuk a szurkolókat, szülőket, hozzátartozókat és a labdarúgás iránt érdeklődőket!

Minden résztvevő csapatnak sok sikert kívánunk!