DPASE Kupa negyedszer

DSC_0848

Ismét több mint 150-en gyermek fogadta el Dunaújváros PASE meghívását.

A gyermek zsivajtól lesz hangos 2015. február 22-én a reggeli óráktól kezdődően Dunaújváros Sportcsarnoka és a főiskola Campus Arénája. A játéktereket a IV. DPASE utánpótlás tornára meghívott labdarúgók közül most az U8-as és az U 12-es korosztály népesíti be.

Az idén negyedik alkalommal kerül megrendezésre Dunaújváros PASE Utánpótlás Labdarúgó Kupa. A tornán elsőként az U6 – U11 korosztály számára, majd az U7-es és az U10-es csapatoknak kínáltak játéklehetőséget, melynek főtámogatója, Dunaújváros Megyei Jogú Város és a DPASE segítségével a Dunaújváros Sportcsarnok kis és nagy termében most az U8-as és az U12-es csapatok számára folyamatosan zajlanak majd a küzdelmek.

 

A IV. Dunaújváros PASE Utánpótlás Kupa mérkőzéseinek menetrendje:

Időpont: 2015. február 22. vasárnap

Helyszín: 2400 Dunaújváros, Eszperantó u. 2-4. – Dunaújváros Sportcsarnok „B” terem

 

U8 korosztály

Helyszín: Dunaújváros Sportcsarnok („B” terem)

Megnyitó: 830 perc

Játékidő: 1×15 perc

 

Csoportbeosztások:

„A” csoport

1. Dunaújváros PASE „A”

2. ASI-Dinamo

3. Kelen SC

4. Szekszárd UFC

 

„B” csoport

1. Dunaújváros PASE „B”

2. TASK-Tatabánya

3. Csepel FC

4. Pécsi MFC

 

Csoportmérkőzések

9.00 Dunaújváros PASE „A” – ASI-Dinamo

9.20 Dunaújváros PASE „B” – TASK-Tatabánya

9.40 Kelen SC – Szekszárd UFC

10.00 Csepel FC – PMFC

10.20 Dunaújváros PASE „A” – Szekszárd UFC

10.40 Dunaújváros PASE „B” – PMFC

11.00 ASI-Dinamo – Kelen SC

11.20 TASK-Tatabánya – Csepel FC

11.40 Dunaújváros PASE „A” – Kelen SC

12.00 Dunaújváros PASE „B” – Csepel FC

12.20 ASI-Dinamo – Szekszárd UFC

12.40 TASK-Tatabánya – PMFC

 

Csoportmérkőzések után

13.00: 1.ág: „A”csop. 1 .………….…….…… – „B” csop. 2 ..….………..…..……

13.20: 2.ág: „A”csop. 2 .……….…….……… – „B” csop. 1 ..….……….…………

13.40: 3.ág: „A”csop. 3 .………….…….…… – „B” csop. 4 ..……….…….………

14.00: 4.ág: „A”csop. 4 .………….….……… – „B” csop. 3 ………..…..…………

 

Helyosztók

14.20: 7-8. hely: 3.ág ………….….….… – 4.ág ..……..…..….…… vesztesei

14.40: 5-6. hely: 3.ág ………….….….… – 4.ág …..…….…….…… győztesei

15.00: 3-4. hely: 1.ág ……………..….… – 2.ág .…..………….…… vesztesei

15.20: 1-2. hely: 1.ág …….……..…..… – 2.ág …….…..……..…… győztesei

 

16.00 Eredményhirdetés

 

DSC_0818

 U12 korosztály

 

Helyszín:  Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna (2400 Dunaújváros, Táncsics Mihály utca 1/A)

Megnyitó: 730 perc

Játékidő: 1×18 perc

 

Csoportbeosztás:

 

„A” csoport

1. Dunaújváros PASE

2. Százhalombatta

3. Szekszárd UFC

4. TASK-Tatabánya

 

„B” csoport

1. ASI-Dinamo

2. Mészöly FC

3. Csepel FC

4. Főnix SE

 

Csoportmérkőzések

8.00 Dunaújváros PASE – Százhalombatta

8.20 ASI-Dinamo – Mészöly FC

8.40 Szekszárd UFC – TASK-Tatabánya

9.00 Csepel FC – Főnix SE

9.20 Dunaújváros PASE – TASK-Tatabánya

9.40 ASI-Dinamo – Főnix SE

10.00 Százhalombatta – Szekszárd UFC

10.20 Mészöly FC – Csepel FC

10.40 Dunaújváros PASE – Szekszárd UFC

11.00 ASI-Dinamo – Csepel FC

11.20 Százhalombatta – TASK-Tatabánya

11.40 Mészöly FC – Főnix SE

 

Csoportmérkőzések után

12.00: 1.ág: „A”csop. 1 .………….…….…… – „B” csop. 2 ..….………..…..……

12.20: 2.ág: „A”csop. 2 .……….…….……… – „B” csop. 1 ..….……….…………

12.40: 3.ág: „A”csop. 3 .………….…….…… – „B” csop. 4 ..……….…….………

13.00: 4.ág: „A”csop. 4 .………….….……… – „B” csop. 3 ………..…..…………

 

Helyosztók

13.20: 7-8. hely: 3.ág ………….….….… – 4.ág ..……..…..….…… vesztesei

13.40: 5-6. hely: 3.ág ………….….….… – 4.ág …..…….…….…… győztesei

14.00: 3-4. hely: 1.ág ……………..….… – 2.ág .…..………….…… vesztesei

14.20: 1-2. hely: 1.ág …….……..…..… – 2.ág …….…..……..…… győztesei

 

15.00 Eredményhirdetés

 

Minden résztvevő csapatnak sok sikert kívánunk!