II-es csapatunk magabiztosan győzött.

Szár – Dunaújváros PASE II 1-3 (1-2)

Rossz talajú pályán is próbált csapatunk futballozni, melynek már a legelején meg lett az eredménye, hiszen egy szép akció végén már a 3. percben vezetést szereztünk. A gól után is az történt a pályán, amit mi szerettünk volna. 4-5 nagy helyzetet is kidolgoztunk, de azok kimaradtak.

totharpi

A 32. percben egy védelmi hibát követően a Száriak, egyetlen helyzetükből egyenlíteni tudtak, melyre egy perccel később Tóth Árpád góljával válaszoltunk. A második félidőben sem változott a játék képe. Néhány kósza hazai kísérlet, és szintén 4-5 nagy helyzet a mi részünkről. A helyzetkihasználás most is akadozott, nagyobb kapu előtti koncentrációval nagyarányú vereséget mérhettünk volna a hazaiakra. De a dicséret megilleti játékosainkat, hogy a nagyon rossz talajú pályán helyenként szépen játszva megérdemelt győzelmet aratott.

Dunaújváros PASE II: Gregorich – Dorogi, Szabó, Salamon, Nagy R.  – Cziklin,Spánitz., Tóth – Szauter, Kovács, Szili Sz.

Vezetőedző: Bakos Zsolt

Gólszerzők: Cziklin Roland 3’, Tóth Árpád 33’, Harsányi István 53’

Gólpassz: Spánitz Levente, Salamon Miklós, szabadrúgás

Sárga lap: Szauter, Szili Z.

Cserék: Dorogi – Harsányi /7/ 46’, Szili Sz – Kovács /6/ 70’, Sziládi – Karádi /-/ 77’, Spánitz – Nagy Márk /-/ 88’,