Erre még nem volt példa!
A 2015. május 9-i, Dunaújváros – Diósgyőr elleni mérkőzést megelőzően szervezett szurkolói összecsapás lesz, melynek helyszíne a Dunasoron lévő műfüves labdarúgó pálya!
Még mielőtt bárki rosszra gondolna, minderre sportszerű keretek között kerül sor! Bokszkesztyű nélkül, sportfelszerelésben!
Szurkolói túlkapástól szerencsére nem kell tartani, hiszen csupán labdarúgásban csap össze a két szurkolótábor. Mint azt Petrás Gábor, a Dunaújváros PASE programszervezője elmondta, a két csapat drukkerei már a tél folyamán jelezték, hogy olyan kitűnő baráti kapcsolat alakult ki korábban Dunaújváros és Miskolc között, melyet most, az NB I-es mérkőzést megelőzően stílszerűen egymás elleni focimeccsel koronáznak meg. A Diósgyőri Kozó Boys és a Dunaújvárosi Pálhalma Baráti kör öregfiúk mérkőzés 11 órakor kezdődik, melynek befejezése után a fiúk átsétálnak a stadionba, hogy ott szurkoljanak kedvenc csapatuknak.