U16

PMFC – Dunaújváros PASE 4:2 (2-0)

A hazai csapat kezdte agresszívebben a mérkőzést, míg mi sokáig nem találtuk a találkozó ritmusát. A 30. percben egy beadást követően a pécsi csapat szerezte meg a vezetést (1-0), majd még a szünet előtt egy helyezkedési hibát követően újabb gólt kaptunk (2-0). A második félidőt mindkét együttes nagy lendülettel kezdte.  A Dunaújváros sorban alakította ki a helyzeteket, melynek eredménye Novák Zsombor szépítő gólja lett (2-1). Felváltva kerültek veszélybe a kapuk, de az 59. percben újra betalált a hazai csapat (3-1). Csapatunk azonban nem adta fel a mérkőzést, Boldizsár Csaba révén ismét nyílttá tettük a találkozót (3-2). Az utolsó percekben mindent egy lapra feltéve támadott a dunaújvárosi csapat a pontszerzés reményében, de végül egy ellentámadást pontosan befejezve a hazai csapat végleg eldöntötte a mérkőzést (4-2).

viktor_ferenc

Dunaújváros PASE: Pölöskei – Hamar, Hompót, Cislo, Rácz – Szalai, Balogh – Boldizsár, Balonyi, Novák – Máté

Vezetőedző: Viktor Ferenc

Cserék: Toth Valter, Sziládi Norbert, Garda Bence, Vágó Balázs

Góllövők: Novák, Boldizsár