Magyar Kupa I. forduló

Gyöngyösi AK – Dunaújváros PASE 1-0 (0-0) hosszabbítás után

A hatalmas hőséggel és egymással is küzdöttek a csapatok, de az első félidőben nem született gól. Csapatunk előtt két nagyobb helyzet is adódott, de azokat nem sikerült eredményesen befejezni. A hazaiak becsülettel küzdenek, akik a nyílt futballt felvállalva nem álltak be kapujuk elé. A második félidőben sem született gól, így a döntés a 2×15 perces hosszabbításra maradt, melynek második félidejében a hazaiak Nádudvari Alex kontratámadása után megszerezték a győztes gólt. Csapatunk így kiesett a kupasorozatból.

Vezették: Berényi Tamás, Zsákai Milán, Vad Anita.

Gyöngyösi AK: Éles Viktor – Oravecz Botond, Szilágyi Norbert, Kluk Tamás, Fekete Bence, Pilinyi István, Tarnai Dániel, Tatár Roland, Horváth Viktor, Czene Levente, Nádudvari Alex. Cserék: Gömöri Ottó – Szerencsés-Fekete Gergő, Ollári Richárd, Sinka Dominik, Barta Ákos, Marosi János, Tóth Tibor. Vezetőedző: Labancz Róbert.

Dunaújváros PASE: Dániel Csaba – Tamaskó Ádám, Burucz Barna, Sárközi Norbert, Czár Richárd, Tóth Csaba, Magasföldi József (Havasi Dániel az 55. percben), Melczer Vilmos (Fejős Áron a 35. percben), Jakab Dávid, Eppel Márton (Murai S. Márk a 75. percben), Orosz Márk. Vezetőedző: Artner Tamás