2016.09.05-én súlyos betegség után, tragikus hirtelenséggel távozott az élők sorából Orbán László a Vasvári iskola testnevelés és biológia szakos pedagógusa, labdarúgóedző. Legnagyobb kincsei remek sportemberré vált gyermekei voltak – életútjukra, pályájukra mindig nagyon büszke volt. Nagyon szerette az embereket, diákjait egyaránt. Több az egyesületünkben játszó játékos nála tanulta a futball alapjait,akik sokat köszönhetnek neki. Rengeteget foglalkozott velük, mindig érdeklődött sporteredményükről. Ő képviselte edzőként az Vasváris csapatokat a Bozsik tornákon, Merényi kupákon, diákolimpiákon. Utóbbin országos 2.helyezést és számtalan megyei érmet is nyert csapataival. Szinte nem volt olyan év, hogy a városi labdarúgótornákon ne nyert volna legalább egy aranyérmet csapataival. Egyesületünk tagjait is mélyen megrázta Laci bácsi halála. Őszinte részvétünket fejezzük ki családjának.

Nyugodjon Békében Laci bácsi!

images