Felnőtt
Tatárszentgyörgy – Dunaújváros 2 – 1 (2 – 1)
Számunkra jól indult a mérkőzés, gyors támadásokat vezettünk, helyzeteket dolgoztunk ki, de nem sikerült gólt elérnünk. Egy hazai támadást követően a menteni akaró védőjátékosunk lábáról a saját kapunkba került a labda. Öngóllal szereztek vezetést a hazaik. Nem sokkal később egy gyors és szép támadást követően sikerült kiegyenlíteni. A félidő vége előtt egy kapura lövés megpattant az egyik védőnkön és a labda irányt változtatva jutott a kapunkba. A szünetet követően több lehetőségünk volt a gólszerzésre, de támadóink nem találtak a kapuba. Így a hazai csapat örülhetett a három pontnak.
Utánpótlás
 A női U15-ös bajnokságban nem volt forduló a hétvégén, ellenben az U16-os bajnoksággal, ahol csapatunk 11 – 0 arányban győzte le a Polgárdit. Ezzel a győzelemmel továbbra is százszázalékosan vezetjük a tabellát.