Pénteken tartotta klubunk a hagyományos évzáró ünnepségét a Béke étteremben. A felnőtt csapat mellett a klub valamennyi utánpótlás korú játékosa és hozzátartozói, valamint a klub partnerei, egykori dunaújvárosi labdarúgók is meghívást kaptak a rendezvényre. Így több százan vettek részt az eseményen .

dsc_0025

Az évértékelő beszéd után egy képösszeállítást láthatott a közönség az utánpótlás játékosokról, a mérkőzéseikről, a legszebb pillanataikról. Ezt követően kiosztásra kerültek a Futball Iskola és az Akadémia „év játékosa” díjai, melyeket Dobos Barna vezetőedző, és egykori kiváló csapatkapitányunk Böőr Zoltán adta át.

A futball iskola év játékosai:

U6-7-es csapat: Kiss Máté Gábor
U8-9-es csapat: Kákonyi Marcell
U10-11-es csapat: Weixl Dominik
U12-es csapat: Fésüs Martin

Ezt követően minden, az alsóbb korosztályokban játszó játékos kapott díszoklevelet a 2016-ban elvégzett munkájáért.

A DPASE akadémia év játékosai:
U14-es csapat: Gráczer Máté
L-U15-ös csapat: Áldott Napsugár
U15-ös csapat: Al-Sheraji Rauf Mohamed
U17-es csapat: Novák Zsombor
U19-es csapat: Abért Bence

Az év játékosai korosztály szerint:
2004 Csala Gergő
2003 Szabó Bence
2002 Slett Kristóf
2001 Halász Péter
2000 Dobos Áron
1999 Hamar Erik
1998 Kercsó Bence

dsc_0154

A női csapat év játékosa Domján Boglárka
A legjobb felnőtt férfi játékos 2016-ben, ezzel az év játékosa: Tóth Tibor

dsc_0151

A rendezvény lezárásaként a felnőtt, a női és az öregfiúk legjobb játékosait is elismeréssel jutalmazta a klub szakmai vezetősége, valamint vetítésre került egy rövid összeállítás első csapatunk őszi góljairól. Ezután átadásra került a Dunaújváros Labdarúgásáért kitüntetés. Ezt a díjat Bódis Gábor érdemelte ki.

dsc_0153

Búcsúzóul klubunk mindenkinek Áldott Békés Karácsonyi Ünnepeket és Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet Kívánt.

dsc_0021