A mai napon felnőtt csapatunk felkészülési mérkőzést játszott az NBII-es Kozármisleny ellen. A találkozó első félidejében mi birtokoltuk többet a labdát, támadtunk többet, ám komoly helyzetet nem sikerült kialakítanunk. Ellenfelünk előtt sem akadt komoly lehetőség, így 0 – 0 lett az első játékrész eredménye. A második félidő elején megszereztük a vezetést. Tóth Tibor egy oldalról érkező labdát magabiztosan lőtt a kapuba. A Kozármisleny egy oldalszabadrúgás után egyenlített beállítva ezzel az 1 – 1-es végeredményt

Dunaújváros 1.félidő: Nyári Bence, Kercsó Bence, Hajdók Gábor, Csendes Péter, Csehi Tamás, Pölöskei Péter, Dorogi Renátó, Király Bence, Szepessy Róbert, Dobos Áron, Tóth Tibor

Dunaújváros 2.félidő: Nyári Bence, Tóth Ákos, Hajdók Gábor, Csendes Péter, Csehi Tamás, Blatt Pál, Pölöskei Péter, Horváth Kevin, Vajda Dávid, Molnár Dániel, Tóth Tibor