Lejátszotta felnőtt csapatunk az idei év első felkészülési mérkőzését. Gólzáporos meccs volt, hiszen összesen 8 gól született. A találkozó gyors gólváltással kezdődött, előbb Dobos Áron góljával vezetést szereztünk, majd rá nem sokkal előbb egyenlített majd a vezetést is megszerezte a Csákvár. Majd megint jött Dobos Áron és egy remek befejezéssel egyenlített. Ezután megint vezetést szerzett a Csákvár. A harmadik bekapott gól után a mi pillanataink következtek. Csehi Tamás duplázott, egy távoli lövés, illetve egy oldalszabadrúgás követően. A félidő vége előtt a támadójátékunkon sokat javító Szepessy Róbert is betalált, ezzel 5 – 3 lett a félidő, és mivel a második félidőben már gól nem esett, így ez egyben a végeredményt is jelentette. A támadójátékunk kifejezetten jól működött, ám a védekezésen még lesz mit javítani a bajnoki rajtig.