Az elmúlt évekhez hasonlóan, az idén sem kapott támogatást egyesületünk a Dunaújváros PASE a Dunaújváros Megyei Jogú Város Önkormányzatának sportszervezetek és sportvállalkozások számára kiírt pályázatán.

Utánpótlásunk finanszírozása a szülők által befizetett sportolói díjakból valamint a magyar kormány által létre hozott látvány-csapatsportok támogatási (TAO) rendszerével történik.  A TAO-s programban, a pályázat útján elnyert támogatás különböző tételeihez 10%, 30% vagy 50%-os önrészt kell egyesületünknek mindig hozzárendelni. Így nekünk is, mint természetesen más sportszervezeteknek, nagy szükségünk van pénzbeli támogatásra.

Dunaújváros és környékének legnagyobb létszámú utánpótlás nevelő sportklubja vagyunk.

 A jelenleg harmadosztályú felnőtt csapatunk működtetése nem az egyesület kötelékébe tartozik, hanem DPASE Kft. feladata.

Önkormányzatunk idei határozatából is látszik, hogy ismét nem sportszakmai alapon született meg döntésük.