Pénteken tartotta klubunk a hagyományos évzáró ünnepségét a Sportcsarnokban. A női és férfi felnőtt csapat mellett a klub valamennyi utánpótlás korú játékosa és hozzátartozói, valamint a klub partnerei is részt vettek a rendezvényen. Így több százan vettek részt az eseményen. Az évértékelő beszéd után egy képösszeállítást láthatott a közönség az utánpótlás játékosokról, a mérkőzéseikről, a legszebb pillanataikról. Ezt követően kiosztásra kerültek az  „év játékosa” díjai, melyeket Vígh György elnök adta át.

A Dunaújváros PASE utánpótlásának év játékosai

U7-es korosztály: Tóth Gábor
U8-as korosztály: Ábrahám Márton
U9-es korosztály: Raffaisz Tamás
U10-es korosztály: Terebessy Viktor
U11-es korosztály: Mizser Marcell András
U12-es korosztály: Molnár Márton
U13-as korosztály: Dianovszky Zalán Árpád
Leány U14-es korosztály: Markovics Maja
U14-es korosztály: Gál Benedek
U15-ös korosztály: Szabó Richárd Gábor
Leány U16-os korosztály: Koczka Nóra
U17-es korosztály: Arman Áron
Leány U19-es korosztály: Bota Emília
U19-es korosztály: Horváth Kevin

A felnőtt korosztályban az év játékosa

női csapat év játékosa: Szabó Alexandra
A legjobb felnőtt férfi játékos: Sándor Tamás

A rendezvény lezárásaként a felnőtt, a női legjobb játékosait is elismeréssel jutalmazta a klub szakmai vezetősége, valamint vetítésre került egy rövid összeállítás első csapatunk őszi góljairól. A Dunaújváros Labdarúgásáért Díjat ezúttal Lehóczki Ádám kapta, aki 2004 óta a csapat vezetőségi tagja. Összekötő szerepe volt az egyesület és az Agrospeciál Kft között, valamint a pálya karbantartásának feltételeit biztosította.

Az ünnepi műsort a Spartan Cheerleaders színes előadása zárta.

Búcsúzóul klubunk mindenkinek Áldott Békés Karácsonyi Ünnepeket és Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet Kívánt.