„Az igazi hős nem Superman vagy Batman
a csoda ott él benned és bennem!”

Városunk hősei és klubunk dicsőségei óriási dolgot hajtottak végre. Hárman megmentettek egy 77 éves férfit, aki elcsúszott a lépcsőn, ott feküdt beszorult lábbal a zuhogó esőben, erős szélben. A bácsi hiába kiabált segítségért, az út túloldalán gyaloglók meg sem álltak, tovább mentek. A három fiú segített, közülük kettő együttesünkben hivatásos labdarúgó. Farkas Béla, Kelemen Róbert és Czapóczi Róbert szülei méltán lehetnek büszkék gyermekükre, ugyanis megmutatták önzetlenségüket és jószívüségüket. Le a kalappal előttetek, büszkék vagyunk rátok!

A Dunaújvárosi Hírlap – duol.hu cikke, melyben interjút adnak a hősök: https://www.duol.hu/kozelet/helyi-kozelet/kabatjukkal-vedtek-tartottak-a-fejet-es-hivtak-a-mentoket-3213684/?fbclid=IwAR3dHoFAU29W6rocVj_NeRQBFiHUwfGv2ir0pMcRQw4ionJdeV3SFi_QKIQ

Hajrá Dunaújváros!
(kép: www.duol.hu)