A III. Kerületi TVE elleni mérkőzésen aratott 1-0-s sikert követően tegnap újabb felkészülési találkozó várt ránk, melyen a Fejér megyei első osztály listavezetőjét, a Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő gárdáját láttuk vendégül délelőtt tizenegy órakor a vidámparki műfüves pályán.

A remek időben megrendezett összecsapáson sajnos több játékosunk sem léphetett pályára kisebb sérülések miatt, ám Lőrincz Emil tanítványai így is veszélyesebben kezdtek vetélytársuknál, igaz ez csak helyzetekben mutatkozott meg, gólban, gólokban nem. A jól romboló vendégcsapat viszont első lehetőségével élni tudott, mivel egy szögletet követően sikerült kihasználniuk a védelemünk szunyókálását, így a szünetre 1-0-ás gárdonyi vezetéssel vonultak a csapatok. A fordulás után többet is cserélt, s igyekezett tempót váltani együttesünk, mely egyre inkább beszorította a vendégeket, ám hiába sikerült több alkalommal is megbontani az ellenfél védekezését, vagy az utolsó passzokba, vagy a befejezésekbe csúszott bosszantó hiba. A 67. percben a ziccerben kilépő Al-Sheraji ellen szabálytalankodott Rodenbücher, s a jogosan megítélt büntetőből Dorogi Renátó egyenlített (1-1). Csapatunk a folytatásban is többet törődött a támadásokkal, ám nem sikerült már mattolni a vendégeket, így a küzdelmes összecsapás végül 1-1-es döntetlent hozott. A találkozó után Lőrincz Emil vezetőedző elmondta, hogy az első félidőben több olyan hibát is elkövettek, amit muszáj lesz javítaniuk a közeljövőben, ám ezzel együtt ott tartanak a munkában, ahol a felkészülés harmadik hetében tartaniuk kell. A dunaújvárosi labdarúgók legközelebb egy hét múlva, február 8-án lépnek majd pályára a Kiskőrös elleni edzőmérkőzésen.

Dunaújváros – Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő 1-1 (0-1)