U14

Dunaújváros – Siófok 2-3 (1-0)

2020.10.18. | 12:00

Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya

Gyalus Zoltán (vezetőedző): „Sok pontatlanság jellemezte az első félidőt, azonban egy pontrúgásnak köszönhetően, mi szereztük meg a vezetést. Ellenfelünk ezután pontosabb volt nálunk, de az újabb találatot is mi szereztünk meg, de azt már a második félidőben. Sajnos egy komoly hibánkat kihasználva szépített az ellenfél, majd egy pontrúgás után fejjel egyenlített is. Az utolsó percben egy kontrából sajnos a győztes gólt is belőtte a Siófok, így hazavitte a három pontot. Sajnos a mérkőzést elvesztettük, még szomorúbb, hogy két gólos előnyből.

Gólszerzők: Krajcsovics 34′, Freud 51′ ill. Radojevic 53′ 60′, Gueth 79′

Dunaújváros: Eszenyi – Révész, Kéri, Molnár, Lieber – Dér, Sárosi, Káveczki – Krajcsovics, Balaskó (Mácsfalvi 50′), Freud (Kecskés 71′) – Vezetőedző: Gyalus Zoltán

Ezen a hétvégén Somogyi, Hegyes, Vagyóczki, Pukánszky és Mizser nem kapott lehetőséget.

U15

Dunaújváros – Siófok 1-1 (1-1)

2020.10.18. | 10:00

Gyalus Zoltán (vezetőedző): „Álmosan kezdtük el a mérkőzést,ennek az eredménye az, hogy gyorsan gólt is kaptunk. Szerencsére gyorsan rendeztük a sorokat és megérkeztünk a meccsbe, próbáltunk játszani és egy szépen kiharcolt büntetőből egyenlíteni is tudtunk. A második játékrészben három nagy helyzetünknél is bravúrral védett az ellenfél kapusa. Egyforma csapatok csatáját hozta végig az összecsapás, kicsit jobb helyzetkihasználással nyerhettünk volna.

Gólszerzők: Dianovszky (BÜ.) 21′, Timár 4′

Dunaújváros: Balaskó – Pirger, Dianovszky, Urbán, Czigler – Csillag, Kovács, Perczel – Kelemen (Kálmán 70′), Várszegi , Terejánszki (Fekete 62′) – Vezetőedző: Gyalus Zoltán

Ezen a héten Weixl és Farkas nem kapott lehetőséget.

U16

Dunaújváros – Vác 1-1 (1-1)

2020.10.17. | 12:00

Éliás Zsolt (vezetőedző): „Kicsit csalódottak voltunk a mérkőzés után, mert a gyerekek és én is úgy éreztük, hogy nyerhető mérkőzés lett volna. Sajnos az ellenfél kapuja előtt ma nem voltunk kellően határozottak. Igazságos az eredmény.

Gólszerzők: Pápai 33′ ill. Csölle 40′

Dunaújváros: Balaskó – Dobos, Fehér, Kiss, Péter – Csiki (Vagyóczki 57′), Pápai (Bognár 80′), Klauz – Maronyai, Katona (Marlen 75′), Gál – Vezetőedző: Éliás Zsolt

Ezen a héten Kiss G., Erdei, Dianovszky és Merl nem kapott lehetőséget.

U17

Dunaújváros – Vác 1-1 (1-0)

2020.10.17. | 10:00

Nagy Krisztián (vezetőedző): Azt kaptuk a vendégektől, amire készültünk belőlük, viszont támadásban kicsit többet vártam a csapattól. Ennek ellenére a nyolcvannyolcadik percben nálunk volt a meccslabda, hogy eldöntsük a három pont sorsát, azonban ilyen a futball, 2-0 helyett 1-1 lett a vége.”

Gólszerzők: Végh (BÜ.) 35′, Balogh (BÜ.) 90′

Dunaújváros: Bán – Ferenczy, Benedeczki, Szabó – Stampfel (Rácz 89′), Végh, Ságodi, Németh, Rakonczai – Szabó (Hegedűs 84′), Kocsis (Baba 90′) – Vezetőedző: Nagy Krisztián

Ezen a Gregus nem kapott lehetőséget.

U19

Zalaegerszeg – Dunaújváros 3-0 (2-0)

2020.10.14. | 18:00

Zalaegerszegi Városi Stadion

Nagy Krisztián (vezetőedző): A játékunk és a helyzetek kialakítása megint csak rendben volt, azonban amíg ellenfelünk helyzet nélkül is gólt tudott szerezni, mi nem értékesítettük a ziccereinket.”

Gólszerzők: – ill. Szántó 2′, Mészáros 14′, Kozma 83′

Dunaújváros: Hompót – Sándor, Gráczer, Szűcs, Áman – Héjjas, Páll-Bohus, Varga (Kelemen 79′) – Pável (Jakab 60′), Novák (Csata 79′), Fazekas (Farkas 60′) – Vezetőedző: Nagy Krisztián

Ezen a héten Rácz, Juhász és Somodi nem kapott lehetőséget.

Gratulálunk a pontszerzésekhez, jó munkát a továbbiakban!