Vasárnap már bajnoki mérkőzésen lép pályára felnőtt együttesünk. A dunaújvárosi stadionban fogadjuk a Dabas-Gyón FC csapatát, tehát nem vár ránk könnyű feladat. Aktuális ellenfelünk a tabella tizenegyedik helyén áll, huszonnyolc szerzett ponttal. A két csapat őszi mérkőzésén dunaújvárosi vereség született: az a 2:1-es hazai siker volt a Gyón első győzelme ebben a szezonban.

Csapatunkban eltiltás miatt nem léphet pályára Báló Tamás, míg Halász Péter, Barna Zsolt és Markovics Bence sérülés miatt nem állhat Jakab Elek vezetőedző rendelkezésére.

Klubunk ma tartja meg rendhagyó sajtótájékoztatóját, melyről este beszámolunk.

A korlátozások miatt a mérkőzés zárt kapus, de klubunk élő közvetítéssel és szöveges tudósítással kedveskedünk szimpatizánsaink felé.

Vigyázzunk egymásra, vigyázzunk magunkra!

Hajrá Dunaújváros!